0


درباره ما

فراپیک چیست ؟

مهدی حفیظی بنیانگذار فراپیک

مهدی حفیظی بنیانگذار فراپیک

فراپیک یک فروشگاه آنلاین برای خرید و فروش محصولات گرافیکی است و شما میتوانید فایل های گرافیکی وکتور و لایه باز، پروژه افترافکت و … را در فراپیک بخرید و بفروشید.

تاریخچه فراپیک

فراپیک از سال ۹۴ توسط مهدی حفیظی تاسیس شد و با تلاش چهار ساله توانسته مرجعی ارزشمند برای طراحان و گرافیست های ایرانی باشد.

فراپیک به عنوان واسط بین طراحان و مشتریان، فضایی را فراهم آورده که کاربران، جدیدترین و به روزترین طرح ها را جستجو و طبق سلیقه و نیاز خود آن‌ها را خریداری کنند.

حضور فعال تعداد زیادی از طراحان و گرافیست های کشور و دسته بندی‌های تخصصی سایت باعث شده تا یافتن طرح های مورد نیاز از هر زمانی برای کاربران آسان‌تر شود. کاربران می توانند پس از جستجو و انتخاب طرح مورد نظر با پرداخت مبلغ، طرح را دانلود کنند. توجه کنید تمامی طرح ها با رزولیشن بالا هستند و قابلیت چاپ را دارند و تمامی اثار مربوط به طراحان و گرافیست های ایرانی است. چنانچه شما گرافیست هستید می توانید صفحه مربوط به آپلود طرح (فروشنده شوید) در منوی صفحه اصلی را برای نحوه همکاری مطالعه نمائید.

نحوه کارکرد فراپیک

روند فعالیت به گونه ای است که طراحان گرافیک محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. فراپیک بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.
قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.
یک مزیت دیگر در روند فراپیک این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت فراپیک هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

کارآفرینی فراپیک

از آنجایی که در دسته طراحی گرافیک، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۷۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در این حوزه صورت میگیرد.

سایت فراپیک دارای مجوزهای:

  • نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی

باتشکر